text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI покривка за трамполина 425cmID EK000387706

LEGONI покривка за трамполина 425cmID: EK000387706

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со оваа трамполина подаруваме гратис Legoni покривка!
Потребно е заедно со трамполината да ја додадете и покривката на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08 или додека има залиха.

1.990 ден

Цена
899 ден

За трамполина од 425cm Оригинал Legoni Висококвалитетна покривка  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

LEGONI покривка за трамполина 425cm. Оригинална Legoni висококвалитетна покривка за трамоплини од 425цм дијаметар.
Тип на производ Прекривки за трамполини
Бренд Legoni
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!