text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI 244cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа и скалиIDEK000387708

11.900 ден
Цена
8.999 ден
LEGONI FUN трамполина зелена со заштитна мрежа и скали Дијаметар: 244 cm висина на заштитна мрежа: 150 cm Висина на платформа: 65 cm Максимална носивост: 100 kg Бренд: LEGONI

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.07.2021

Трамполина Legoni 244 cm. FUN зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 244cm, внатрешна заштита со мрежа и скали. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: дијаметар 244 cm, Висина 65 cm, максимална дозовлена тежина на корисникот 100 кг, висина на заштитната мрежа 150 cm, број на федери: 48 висококвалитетни и поцинковани федери, цврста челична конструкција со 3 двојни ногарки, максимална отпорност на корозија , отпорен на УВ зрачење. Целиот сет вклучува трамполина, заштитна мрежа, скали. Може да се склопи без алат и опрема, има детално упатство внатре, има сертификат по најстрогите светски стандарди, ги задоволува EN-71 нормативите и германскиот TÜV Rheinland. Антикорозивните поцинковани федери се со највисок квалитет, материјалот на подлогата за скокање е отпорен на УВ зрачење и е развиен во Германија. Трамполина со зашитна мрежа Legoni 366 cm е идеален за забава и користење на отворено. Трамполините од брендот Legoni се продава низ целиот свет и е докажан со највисока сигурност и валитет. Гаранција 12 месеци.
број на нозе 3
број на опруги 48
дијаметар 244 cm
висина на заштитна мрежа 150 cm
висина на платформа 65 cm
максиламлна носивост 100 kg
Гаранција 1 год.
Бренд Legoni
Тип на производ Trampolini
Боја Зелена