text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI 244cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежаID EK000387708

LEGONI 244cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежаID: EK000387708

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со оваа трамполина подаруваме гратис Legoni покривка!
Потребно е заедно со трамполината да ја додадете и покривката на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08 или додека има залиха.

11.900 ден

Цена
8.399 ден

Diners Card 5% попуст!

Трамполина Legoni 244 cm. FUN зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 244cm, внатрешна заштита со мрежа. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Трамполина Legoni 244 cm. FUN зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 244cm, внатрешна заштита со мрежа. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: дијаметар 244 cm, Висина 65 cm, максимална дозовлена тежина на корисникот 100 кг, висина на заштитната мрежа 150 cm, број на федери: 48 висококвалитетни и поцинковани федери, цврста челична конструкција со 3 двојни ногарки, максимална отпорност на корозија , отпорен на УВ зрачење. Целиот сет вклучува трамполина и заштитна мрежа. Може да се склопи без алат и опрема, има детално упатство внатре, има сертификат по најстрогите светски стандарди, ги задоволува EN-71 нормативите и германскиот TÜV Rheinland. Антикорозивните поцинковани федери се со највисок квалитет, материјалот на подлогата за скокање е отпорен на УВ зрачење и е развиен во Германија. Трамполина со зашитна мрежа Legoni 366 cm е идеален за забава и користење на отворено. Трамполините од брендот Legoni се продава низ целиот свет и е докажан со највисока сигурност и валитет. Гаранција 12 месеци.
Боја Зелена
Тип на производ Трамполини
Бренд Legoni
Гаранција 1 год.
максиламлна носивост 100 kg
висина на платформа 65 cm
висина на заштитна мрежа 150 cm
дијаметар 244 cm
број на опруги 48
број на нозе 3
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!