text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI 305cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежаID EK000308114

LEGONI 305cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежаID: EK000308114

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Со оваа трамполина подаруваме гратис Legoni покривка!
Потребно е заедно со трамполината да ја додадете и покривката на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08 или додека има залиха.

13.690 ден

Цена
9.490 ден

Седмична акција!

Трамполина Legoni 305 cm. FUN зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 305cm, внатрешна заштита со мрежа. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Трамполина Legoni 305 cm. FUN зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 305cm, внатрешна заштита со мрежа. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: дијаметар 305 cm, Висина 75 cm, максимална дозовлена тежина на корисникот 150 кг, висина на заштитната мрежа 180 cm, број на федери: 60 висококвалитетни и поцинковани федери, цврста челична конструкција со 3 двојни ногарки, максимална отпорност на корозија , отпорен на УВ зрачење. Целиот сет вклучува трамполина и заштитна мрежа. Може да се склопи без алат и опрема, има детално упатство внатре, има сертификат по најстрогите светски стандарди, ги задоволува EN-71 нормативите и германскиот TÜV Rheinland. Антикорозивните поцинковани федери се со највисок квалитет, материјалот на подлогата за скокање е отпорен на УВ зрачење и е развиен во Германија. Трамполина со зашитна мрежа Legoni 305 cm е идеален за забава и користење на отворено. Трамполините од брендот Legoni се продава низ целиот свет и е докажан со највисока сигурност и валитет. Гаранција 12 месеци.
Боја Зелена
Тип на производ Трамполини
Бренд Legoni
Гаранција 1 год.
максиламлна носивост 150 kg
висина на платформа 75 cm
висина на заштитна мрежа 180 cm
дијаметар 305 cm
број на опруги 60
број на нозе 3
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!