text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI 305cm SPACE трамполина зелена со заштитна мрежаID EK000308111

LEGONI 305cm SPACE трамполина зелена со заштитна мрежаID: EK000308111

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
16.999 ден

LEGONI SPACE трамполина зелена со заштитна мрежа Дијаметар: 305 cm висина на заштитна мрежа: 180 cm Висина на платформа: 75 cm Максимална носивост: 150 kg Бренд: LEGONI  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Трамполина Legoni 305 cm. SPACE зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 305cm, внатрешна заштита со мрежа и даски. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: дијаметар 305 cm, Висина 75 cm, максимална дозовлена тежина на корисникот 150 кг, висина на заштитната мрежа 180 cm, број на федери: 60 висококвалитетни и поцинковани федери, цврста челична конструкција со 3 двојни ногарки, максимална отпорност на корозија , отпорен на УВ зрачење. Целиот сет вклучува трамполина, заштитна мрежа, даски. Може да се склопи без алат и опрема, има детално упатство внатре, има сертификат по најстрогите светски стандарди, ги задоволува EN-71 нормативите и германскиот TÜV Rheinland. Антикорозивните поцинковани федери се со највисок квалитет, материјалот на подлогата за скокање е отпорен на УВ зрачење и е развиен во Германија. Трамполина со зашитна мрежа Legoni 305 cm е идеален за забава и користење на отворено. Трамполините од брендот Legoni се продава низ целиот свет и е докажан со највисока сигурност и валитет. Гаранција 12 месеци.

Боја Зелена
Тип на производ Трамполини
Бренд Legoni
Гаранција 1 год.
максиламлна носивост 150 kg
висина на платформа 75 cm
висина на заштитна мрежа 180 cm
дијаметар 305 cm
број на опруги 60
број на нозе 3
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!