text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI 366cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа и скалиID EK000387705

LEGONI 366cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа и скалиID: EK000387705

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

16.990 ден

Цена
12.990 ден

LEGONI FUN трамполина зелена со заштитна мрежа и скали Дијаметар: 366 cm висина на заштитна мрежа: 180 cm Висина на платформа: 80 cm Максимална носивост: 120 kg Бренд: LEGONI  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Трамполина Legoni 366 cm. FUN зелена со заштитна мрежа. Квалитетна трамполина со дијаметар од 366cm, внатрешна заштита со мрежа и скали. Дизајнирана е за надворешна употреба. Карактеристки на производиот: дијаметар 366 cm, Висина 80 cm, максимална дозовлена тежина на корисникот 120 кг, висина на заштитната мрежа 180 cm, број на федери: 64 висококвалитетни и поцинковани федери, цврста челична конструкција со 3 двојни ногарки, максимална отпорност на корозија , отпорен на УВ зрачење. Целиот сет вклучува трамполина, заштитна мрежа, скали. Може да се склопи без алат и опрема, има детално упатство внатре, има сертификат по најстрогите светски стандарди, ги задоволува EN-71 нормативите и германскиот TÜV Rheinland. Антикорозивните поцинковани федери се со највисок квалитет, материјалот на подлогата за скокање е отпорен на УВ зрачење и е развиен во Германија. Трамполина со зашитна мрежа Legoni 366 cm е идеален за забава и користење на отворено. Трамполините од брендот Legoni се продава низ целиот свет и е докажан со највисока сигурност и валитет. Гаранција 12 месеци.
Боја Зелена
Тип на производ Трамполини
Бренд Legoni
Гаранција 1 год.
максиламлна носивост 120
висина на платформа 80 cm
висина на заштитна мрежа 180 cm
дијаметар 366 cm
број на опруги 64
број на нозе 3