text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
Xiaomi Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Black/Orange/Blue  (само ремени 3 парчиња)
Xiaomi Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Black/Orange/Blue (само ремени 3 парчиња)
890 ден

  • Xiaomi Mi Smart Band 6 Strap (3 pack) Black/Orange/Blue
  • Боја: црна, портокалова и сина
  • Вкупна должина: 255 mm
  • Материјал копче за ремен: Алуминиумска легура
  • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.02.2023