text.skipToContent text.skipToNavigation

Huawei Watch GT Runner, Grey, 46mm, smartwatch за трчањеID EK000546249

Huawei Watch GT Runner, Grey, 46mm, smartwatch за трчањеID: EK000546249

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
14.580 ден

Huawei Watch GT Runner, Grey, 46mm, smartwatch за трчање  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Huawei Watch GT Runner, Grey, 46mm, smartwatch за трчање
тип на производ Паметни часовници
Боја Сива
Бренд Huawei
Гаранција 2 год.
Тип на артикл Паметен часовник
тип на екран AMOLED
големина на екран 1.43 "
резолуција на екранот 433 x 433
траење на батеријата(основно користење) до 14 дена
метаријал Силикон
сензори Akcelerometar, Žiroskop, Senzor otkucaja srca, barometar, kompas, SpO2
водоотпорен Да
материјал (каиш) Не
Маса 39 g
Длабочина 11 mm
Ширина 46 mm
Висина 46 mm
Интерфејс Bluetooth
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!