text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black Silver смарт часовникIDEK000316703

Цена
18.499 ден
Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black Silver SM-R810NZKASEE смарт часовник. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено кори...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.05.2021

Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black Silver SM-R810NZKASEE смарт часовник. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 270 mAh, висина 45,7 mm, ширина 41,9 mm, длабочина 12,7 mm, тежина 49 g, Сензори: акцелерометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја сребрена, останато: Bluetooth v4.2, GPS, Tizen OS.

метаријал Силикон
материјал (каиш) Да
резолуција на екранот 360 x 360
Траење на батерија >24 h mAh
водоотпорен Да
тип на екран Super Amoled
Интерфејс Bluetooth
капацитет на батерија 270 mAh
Висина 45.7 mm
Ширина 41.9 mm
Длабочина 12.7 mm
Маса 49 g
сензори акцелерометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло
тип на призвод Паметен часовник
Гаранција 2 год.
Бренд Samsung
Тип на производ Паметни часовници
Боја Црна
Останато Bluetooth v4.2, GPS, Tizen OS