text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 BLACK смарт часовникIDEK000316206
Цена
17.999  ден
Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM SM-R830NZKASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 3 дена, Водоот...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 Black SM-R830NZKASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 3 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 247 mAh, висина 40 mm, ширина 40 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 26 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја црна, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS.

метаријал Силикон
материјал (каиш) Да
резолуција на екранот 360 x 360
Траење на батерија >24 h mAh
водоотпорен Да
тип на екран Super Amoled
Интерфејс Bluetooth
капацитет на батерија 247 mAh
Висина 40 mm
Ширина 40 mm
Длабочина 10.9 mm
Маса 26 g
сензори брзинометар, бароиметар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло
тип на призвод Паметен часовник
Гаранција 2 год.
Бренд Samsung
Тип на производ Спортски гаџети
Боја Црна
Останато Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS