text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник портокалова бојаIDEK000360385

Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник портокалова бојаID:EK000360385

2.590 ден
Цена
1.500 ден
Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник портокалова боја, Температурата на телото 24/7, Следење на отчукување на срце, Водоотпорен дизајн, 1,4" екран со 30 различни позадини, Гаранција 1 година.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник портокалова боја. Одличен паметен часовник за вашиуте најмили. Ја следи температурата на телото 24/7, информација за повик или порака, следење на отчукување на срце, водоотпорен дизајн, 1,4" екран со 30 различни позадини и дизајни за уште позабавна игра.

Останато известување за повици и пораки.
Боја Портокалова
Тип на производ Паметни часовници
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
тип на призвод Паметен часовник
сензори сензор за мерење на температура на тело, сензор за мерење отчукување на срце
капацитет на батерија 160 mAh
Интерфејс Bluetooth
тип на екран IPS LCD
водоотпорен Да
резолуција на екранот 240 x 240
материјал (каиш) Не
метаријал Силикон