text.skipToContent text.skipToNavigation
Vivax LifeFIT, smart watch со следење на температура на телотоIDEK000334259
2.790 ден
Цена
2.390 ден
Vivax LifeFIT smart watch, Следење на температура на телото 24/7, Следење на отчукување на срце, Водоотпорен дизајн, Следете и анализрате резултатите за квалитетен сон, 1,4" екран со 30 различни позадини,

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2021

Vivax LifeFIT е елегантен паметен часовник со бројни функции кои го прават идеален за вас и вашата фамилија. Со помош на LifeFIT паметниот часовник можете да:

  • следите температурата на телото 24 часа дневно,
  • останете во контакт со помош на нотификација за позиви и пораки,
  • Следете и анализрате резултатите за квалитетен сон,
  • ги следите отчукувањата на срцето

Следење на темепратурата на телото 24/ 7
Бидете сигурни во секој момент за редовно следење на температурата.

Нотификација за позиви и пораки
Едноставно поврзете го паметниот часовник со својот мобилен и примајте нотификации за пораки и позиви.

Пратење на сон
Life FIT паметниот часовник го следи вашиот ритам на спиење, а за дополнително опуштање пред сон побарајте ги вежбите за дишење.

Следење на отчукување на срце
Следете го отчукувањето на срцето додека мирувате или за време на активности, следете помината релација или потрошени калории. Life FIT паметниот часовник е идаелен ваш партнер за било кој вид на тренинг.

Водоотпорен дизајн
Life FIT паметниот часовник има IP68 сертификат кој означува отпорност на вода и прашина.

Елеганција и дизајн
Универзален дизајн прилагоден на секого и за секоја пригода.

1,4” екран на допир
Повеќе од 30 различни прилагодувања - прилагодете го екранот на life FIT паметниот часовник според вашите потреби.

 

 

 

метаријал Силикон
резолуција на екранот 240 x 240
траење на батеријата(основно користење) до 5 дена
водоотпорен Да
капацитет на батерија 160 mAh
Маса 34 g
сензори следење на отчукување на срце, следење на сонот, следење на температура на тело 24/7
Гаранција 1 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Паметни часовници
Боја Црна