text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi S1 Active GL Часовник (Син)ID EK000520962

Xiaomi S1 Active GL Часовник (Син)ID: EK000520962

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
10.199 ден

Xiaomi S1 Active GL Часовник (Син) Екран: 1.43“, amoled Резолуција: 466 х 466  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 05.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Xiaomi S1 Active GL Часовник (Син)
 • Екран: 1.43“, amoled

   
 • Резолуција: 466 х 466

   
 • Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2

   
 • Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS

   
 • NFC: да 

   
 • Поддржува: Bluetooth 5.2

   
 • Батерија: 470 mAh, неотсранлива

   
 • Приклучок за полнење:магнетско полнење

   
 • Траење на батерија:12 дена 

   
 • Отпорност: 5АТМ

   
 • Компатибилен со: Android 6.0 и iOS 10 и нагоре

   
 • Телефонски повици со Bluetooth

   
 • 117 поддржани режими на вежбање

   
 • Вграден GPS и компас

   
 • Бесконтактно плаќање

   
 • Временската прогноза 

   
 • Будилник
тип на производ Паметни часовници
Боја Сина
Бренд Xiaomi
Гаранција 2 год.
Тип на артикл Паметен часовник
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!