text.skipToContent text.skipToNavigation
Samsung Galaxy Watch Active 2 44MM R820 GOLD BROWN смарт часовникIDEK000316702
Цена
24.999  ден
Samsung Galaxy Watch Active 2 44MM R820 GOLD BROWN смарт часовник SM-R820NSDASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - кожа, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено ...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Samsung Galaxy Watch Active 2 44MM R820 GOLD BROWN смарт часовник SM-R820NSDASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - кожа, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 3 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 340 mAh, висина 44 mm, ширина 44 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 42 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја Gold, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS.

метаријал Силикон
материјал (каиш) Да
резолуција на екранот 360 x 360
Траење на батерија >24 h mAh
водоотпорен Да
тип на екран Super Amoled
Интерфејс Bluetooth
капацитет на батерија 340 mAh
Висина 44 mm
Ширина 44 mm
Длабочина 10.9 mm
Маса 42 g
сензори брзинометар, бароиметар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло
тип на призвод Паметен часовник
Гаранција 2 год.
Бренд Samsung
Тип на производ Спортски гаџети
Боја Zlatna
Останато Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS