text.skipToContent text.skipToNavigation
Gymbit 6Abs Shaper Фитнес апаратIDEK000036238
Цена
1.890  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Обликувајте ги абдоменалните мускули за само 20 минути дневно. Gymbit 6Abs Shaper апаратот користи технологија на електро - мускулна стимулација, која се користи во спротската медицина и центрите за рехабилитација со децении. Користете го за тонирање на мускулите, рехабилитација или пак како дополнување на вежбите кои веќе ги правите.