text.skipToContent text.skipToNavigation
HOME GYM DELUXEIDEK000010258
Цена
16.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

Home Gym Deluxe - Комплетна фитнес справа Нема повеќе чекање во преполните фитнес центри. Сега можете да вежбате кога и да посакате во Вашиот дом! Повеќенаменската фитнес справа Home Gym Deluxe е издржлива, сигурна и Ви овозможува да ги вежбате рацете, нозете, градите, стомакот и грбот. Повеќенаменскиот дизајн обезбедува различни вежби во зависност од Вашите потреби. Home Gym Deluxe Ви овозможува да започнете со вежби со ниво кое Вам Ви одговара и кое можете постепено да го зголемувате како што ќе напредувате. Дополните карактеристики на Home Gym Deluxe: со едноставен систем за регулирање на тежината удобно тапацирано седиште со пена и потпора за грбот заштитен метал за плочките со тежина Со вклучени вежби за: нозете рацете грбот градите рамената Со Home Gym Deluxe можете да вежбате Во удобноста на Вашиот дом - секогаш кога ќе посакате!