text.skipToContent text.skipToNavigation
Perfect Ab-Strap - Држачи за вежбањеIDEK000036239
Цена
1.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Вежбите со Perfect Ab-Strap лентите ги таргетираат абдоменалните мускули и ви нудат ефикасно зголемување на мускулната сила и нивно обликување. Направени од високо - квалитетни материјали и првокласен начин на изработка, овие држачи ви обезбедуваат ефикасна поддршка.