text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Robust Abdominal bench - Клупа за вежбањеIDEK000036244
Цена
4.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Robust клупата за вежбање има 4 нивоа на прилагодлива висина за различни нивоа на вежбање, дел за потпирање на грбот со прилагодлив наклон и дел за нозете кој се прилагодува во 5 позиции. Лесно се склопува за едноставен транспорт.