text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчањеIDEK000036243
Цена
29.990  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели. The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 е компактна и функционална лента и ќе ви помогне да ги остварите своите фитнес цели. Лентата има прилагодлив наклон, интегриран MP3 систем, прилагодлива потпора и многу повеќе.
димензја на површината за трчање(ширина) 40 cm
димензја на површината за трчање(должина) 120 cm
склоплив Да
степен на нагиб 12 %
максиламлна носивост 120 kg
тежина на машините 647 kg
Тркала за транспорт Да
Мерење на пулс Да
Максимална брзина 12 km/h
моќност на моторот 15 KS
Гаранција 1 год.
Бренд GB
Тип на производ Трака за трчање
Боја Бело/Зелена