text.skipToContent text.skipToNavigation

Top Life TREADMILL TL 008 лента за трчањеIDEK000326488

28.990 ден
Цена
25.990 ден
Top Life TREADMILL TL 008 лента за трчање, Максимална тежина на корисник: 110kg, Брзина од 1-14km/h (вклучува и 0,1km/h одење), 0-12%, Трака за трчање со димензии 117 х 42цм, 7 Фунцкии на екран.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.05.2021

Top Life TREADMILL TL 008 лента за трчање. Карактеристики: дисплеј, 7 функции, висококвалитетен електричен мотор со 2.0Hp континуирана моќност, брзина од 1-14km/h (вклучува и 0,1km/h одење), 0-12%, прилагодлив мотор, трака за трчање со димензии 117 х 42цм, склоплив за да заштеди на складиштен простор, лесен за пренесување со EASY ROLLER систем, димензии 151,5 х 71 х 117цм, максимална дозволена тежина до 110кг. Гаранција 12 месеци.

димензја на површината за трчање(ширина) 42 cm
димензја на површината за трчање(должина) 117 cm
програм на везбање 7
склоплив Да
степен на нагиб 12 %
максиламлна носивост 110 kg
Тркала за транспорт Да
Максимална брзина 14 km/h
моќност на моторот 2 KS
Бренд TOP LIFE
Тип на производ Трака за трчање