Top Life TREADMILL TL 009 лента за трчањеID EK000326487
Top Life TREADMILL TL 009 лента за трчањеID: EK000326487
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
- Цена
- 29.990 ден
Top Life TREADMILL TL 009 лента за трчање, Максимална тежина на корисник: 110kg, Брзина од 1-14km/h (вклучува и 0,1km/h одење), 0-12%, Трака за трчање со димензии 116 х 42цм, 5 Фунцкии на екран.
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Top Life TREADMILL TL 009 лента за трчање. Карактеристики: дисплеј, 5 функции, висококвалитетен електричен мотор со 2.0Hp континуирана моќност, брзина од 1-14km/h (вклучува и 0,1km/h одење), трака за трчање со димензии 116 х 42цм, склоплив за да заштеди на складиштен простор, лесен за пренесување со EASY ROLLER систем, димензии 151,5 х 71 х 117цм, максимална дозволена тежина до 110кг. Гаранција 12 месеци.
| Тип на производ | Трака за трчање |
| Бренд | TOP LIFE |
| Моќност на моторот | 2 KS |
| Максимална брзина | 14 km/h |
| Тркала за транспорт | Да |
| Максимална носивост | 110 kg |
| степен на нагиб | 12 % |
| Склоплив | Да |
| програм на везбање | 5 |
| Димензја за трчање (должина) | 116 cm |
| Димензија за трчање (ширина) | 42 cm |