text.skipToContent text.skipToNavigation

Top Life TREADMILL TL 012 лента за трчањеID EK000570026

Top Life TREADMILL TL 012 лента за трчањеID: EK000570026

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

29.999 ден

Цена
27.990 ден

Diners Card 5% попуст!

Top Life TREADMILL TL 012 лента за трчање. Карактеристики: дисплеј, 13 функции (Функции на екран USB, MP3 ,звучници, пулс на срце време, брзина, растојание, калории), висококвалитетен електричен м...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Top Life TREADMILL TL 012 лента за трчање. Карактеристики: дисплеј, 13 функции (Функции на екран USB, MP3 ,звучници, пулс на срце време, брзина, растојание, калории), висококвалитетен електричен мотор со 2.0Hp континуирана моќност, брзина од 1-14km/h (вклучува и 0,1km/h одење), 0-12% мануелен, прилагодлив мотор, трака за трчање со димензии 117 х 42цм, склоплив за да заштеди на складиштен простор, лесен за пренесување со EASY ROLLER систем, димензии 151,5 х 71 х 117цм, максимална дозволена тежина до 110кг., склопен димензии: 85x73x110цм., тежина на справата: 52кг. Гаранција 12 месеци.
Тип на производ Трака за трчање
Бренд TOP LIFE
Гаранција 1 год.
Моќност на моторот 2 KS
Максимална брзина 14 km/h
Мерење на пулс Да
Тркала за транспорт Да
функции на компијутерот USB, MP3, звучници, пулс на срце време, брзина, растојание, калории
тежина на машините 52 kg
максиламлна носивост 110 kg
степен на нагиб 12 %
склоплив Да
програм на везбање 13
димензја на површината за трчање(должина) 117 cm
димензја на површината за трчање(ширина) 42 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!