text.skipToContent text.skipToNavigation
Gymbit Focus S1 Magnetic Собен велосипедIDEK000036246
Цена
7.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Почетници и активни возачи ако сакате да бидете во форма уживајте во енергична кардио вежба со GymBit Magnetic Bike Focus S1. Ова е совршен велосипед за брзи и едноставни вежби. Gymbit Focus S1 Magnetic има 5 нивоа на отпор и дисплеј кој ќе ви ги даде сите потребни информации. Ќе ги зголемите атлетските способности и ќе се вратите во форма! Одлична кардио вежба во удобноста на вашиот дом! Количина: