text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Gymbit Focus S1 X-bike Статичен велосипедIDEK000036247
Цена
8.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Gymbit Focus S1 X-bike е компактен статичен велосипед, кој едноставно се склопува и може да го чувате во мал простор. Со современа, магнетна технологија, прилагодлив отпор и компјутер, тој е идеален за сите спортисти, како и за оние кои сега започнуваат. Доплнителна опрема: LCD монитор на кој ги гледате времето, брзината, растојанието и согорените калории