text.skipToContent text.skipToNavigation

Adidas Тегови за зглоб/глуждID EK000036235

Adidas Тегови за зглоб/глуждID: EK000036235

Цена
1.790 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Adidas сетот вклучува два тега од по 1кг. Можете да ги носите и на зглобовите на рацете и на глуждовите на нозете. Безбедносниот механизам обезбедува теговите да бидат прицврстени на едно место. Лепенката чија должина се прилагодува ви овозможува едноставно прицврстување и вадење. Ткаенината е мека, што ви дава поголема удобност при употребата.