text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Gymbit Сет тегови 15 kgIDEK000036231
Цена
2.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

GymBit сетот за вежбање од 15 кг е одличен додаток кога вежбате без тежина на некоја од справите. Сетот вклучува 8х плочи од 1 кг и 4х 0,5 кг., како и 2 кратки шипки за тегови и 4 стеги за плочите.