text.skipToContent text.skipToNavigation

Adidas Клупа за стомачниIDEK000036212

Цена
6.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Компактна и одлично изработена клупа со цврста метална конструкција која обезбедува ефикасно вежбање на грбот и долниот дел на стомакот. Клупата одговара за користење при различни вежби и обезбедува потпора за грбот и удобно држачи од пена.