text.skipToContent text.skipToNavigation
Adidas Повеќенаменска клупа за вежбањеIDEK000036209
Цена
15.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Adidas повеќенаменска клупа со можност за прилагодување на потпората за грбот со можност за 3 нивоа на косина, како и можност за вежбање во рамна положба. Во комплетот добивате куки за држење на шипката, држачи за раце, држачи за нозе и шипки за складирање на теговите. Потпората за грбот и седиштето се тапацирани. Направена од цврста метална конструкција која одговара за секој корисник.