text.skipToContent text.skipToNavigation

Crosstrainer - Елиптичен велосипедID EK000036225

Crosstrainer - Елиптичен велосипедID: EK000036225

Цена
12.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Crosstrainer елиптичната справа е создадена за целото семејство, без оглед на нивната физичка подготвеност: од интензивно вежбање, рехабилитација па до едноставен кардио-фитнес. Crosstrainer - елиптичниот велосипед ќе ви овозможи цврсти и убаво обликувани мускули и одлична кондиција, во удобноста на Вашиот дом!