text.skipToContent text.skipToNavigation
ESSENTIAL WORK-OUT SETIDEK000010282
Цена
1.390  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Идеален реквизит за вежбање во удобноста на вашиот дом, на отворено или во фитнес центрите. Овој сет за вежбање вклучува удобен неопренски појас за половина со практични џебови, шише со капацитет од 500 мл. педометар и два тега од 0,5 кг. со велкро лепенка полнети со песок од метал. Идеален реквизит за вежбање во удобноста на вашиот дом, на отворено или во фитнес центрите. Овој сет за вежбање вклучува удобен неопренски појас за половина со практични џебови, шише со капацитет од 500 мл. педометар и два тега од 0,5 кг. со велкро лепенка полнети со песок од метал. Предности: за дома, на отворено или во фитнес центар одлично дополнување за секоја вежба атрактивно пакување шише за вода