text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit Сет за јогаID EK000036223

Gymbit Сет за јогаID: EK000036223

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
2.190 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Сет за јога кој вклучува разни додатоци за голем број на вежби: 1 пилатес топка, 1 рачна пумпа, 1 ЕВА простирка (152 x 56 x 0.6 cm), 2 ЕВА јога коцки, 1 ластик и 1 маска за очи.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!