text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit Сет тегови 15 kgID EK000036210

Gymbit Сет тегови 15 kgID: EK000036210

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
2.990 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GymBit сетот за вежбање од 15 кг е одличен додаток кога вежбате без тежина на некоја од справите. Сетот вклучува 8х плочи од 1 кг и 4х 0,5 кг., како и 2 кратки шипки за тегови и 4 стеги за плочите.