text.skipToContent text.skipToNavigation
Gymbit Сет теговиIDEK000036213
Цена
4.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Gymbit сетот тегови е основен но значаен фитнес реквизит за ефикасно вежбање со или без клупа. Сетот вклучува две плочки од 6,8кг. и четири плочки од 4,5кг. долга шипка и две кратки шипки со гумен дел за држење за поголема удобност. Количина: