text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit 6Abs Shaper Гел перничињаID EK000036208

Gymbit 6Abs Shaper Гел перничињаID: EK000036208

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gymbit 6Abs Shaper Гел перничињата се идеални за зајакнување и тонирање на абдоминалните мускули. Тие треба да се менуваат на секои 30-40 сесии. 6Abs Shaper гел перничињата се меки, флексибилни и удобни - совршено се прилагодуваат на обликот на вашиот стомак. Системот е 100% безбеден. 6Abs Shaper гел перничињата се направени специјално за 6Abs Shaper апаратот, кој ги тонира вашите стомачни мускули, ви помага во рехабилитацијата по повреда и ве опушта по напорниот ден, за само 20 минути дневна употреба.