text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Gymbit Bodyshaper Фитнес апаратIDEK000036222
Цена
1.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Gymbit Bodyshaper Фитнес апаратот ќе ви овозможи тонирање на мускулите во форма на пеперутка може да се користи на секој дел од вашето тело - рацете, нозете, бутовите, половината и др. Соодветен е за мажи и за жени. Со BodyShaper програмата резултатите ќе бидат видливи со употреба од само 20 минути дневно. Меките и флексибилни перничиња се удобни и незабележливи, а функцијата за автоматско исклучување ви овозможува воопшто да не се грижите за времето кои поминало.