text.skipToContent text.skipToNavigation
Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчањеIDEK000036224
Цена
29.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели. The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 е компактна и функционална лента и ќе ви помогне да ги остварите своите фитнес цели. Лентата има прилагодлив наклон, интегриран MP3 систем, прилагодлива потпора и многу повеќе.