text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Gymbit Iron Frame Kit Дополнителен сет за теговиIDEK000036214
Цена
990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Gymbit Iron Frame Kit дополнителен сет кој ви овозможува да додадете и до 20 кг. на GymBit Home Gym Force S1. Ги поддржува сите стандардни тегови и вклучува 2 клипа за прицврстување на шипките.