text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit Speed Abs Фитнес реквизитIDEK000036229

Цена
2.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gymbit Speed Abs е брз начин да го трансформирате вашиот дом во удобно место за вежбање и да добиете силни, цврсти стомачни мусклули кои сигурно ќе ги импресионираат другите.