text.skipToContent text.skipToNavigation

Top Life Elliptical Bike 001 орбитрекIDEK000304920

Цена
8.990 ден
Top Life Elliptical Bike 001 орбитрек, Максимална тежина на корисник: 110kg, Тежина: 23кг, Димензии: 98х22,5х66,5cm, Фунцкии на екран: скен , време, брзина, потрошени калории, извозени километри.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.06.2021

Top Life Elliptical Bike 001 орбитрек. Карактеристики: компјутерски функции, скен , време, брзина, потрошени калории, извозени километри, прилагодлив систем за јачина, тркалца за лесен транспорт на справата, димензии (цм): 98х22,5х66,5, тежина 23кг, максимлана носивост е до 110кг. Гаранција 12 месеци.
Тркала за транспорт Да
Подесување на оптеретување Рачно подесување
тежина на машините 23 kg
максиламлна носивост 110 kg
Бренд TOP LIFE
Тип на производ Orbitrek