text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Robust Astra Елиптичен велосипедIDEK000036220
Цена
22.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

Robust Astra елиптичниот велосипед обезбедува елиптични движења кои го намалуваат стресот на мускулите и последиците од друг вид на вежби. Robust Crosstrainer Astra е дизајниран за да ви обезбеди кардиоваскуларно вежбање за сите членови на семејството, без разлика на нивото на подготвеност. Користете го Crosstrainer за ефикасно вежбање, рехабилитирање и кардио вежби за зајакнување и тренирање на мускулите.