text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Robust Pro Лента за трчањеIDEK000036206
Цена
42.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

Robust Treadmill Pro има голема површина за трчање од 120 x 40 cm која ви ја нуди можноста за вежбање со леснотија, безбедност, стабилност и самодоверба. Дополнителна опрема: амортизери, програми кои можат мануелно да се подесат и 8 претходно подесени, мерач на пулс вграден во рачките и LCD дисплеј на кој се прикажуваат времето, растојанието, брзината и пулс. Максимална тежина на корисникот е 100 кг