text.skipToContent text.skipToNavigation
Schildkröt Фитнес тегови за раце и нозеIDEK000036228
Цена
990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

Schildkröt Фитнес тегови за раце и нозе сетот вклучува 2 меки тегови за раце/нозе со најлон и неопрен, наполнети со гранули од метал и песок. Обложени со најлон/ликра и имаат Велкро лепенка за да одговараат на сите корисници. Достапни се 3 тежини: 2 х 0.5 кг (зелени), 2 x 1 кг (сиви) and 2 x 2 кг (црни). Идеални се за аеробик тренинзи, гимнастика, пешачење и др. тренинзи. Има вклучено и практична торбичка за носење.