text.skipToContent text.skipToNavigation

DE LONGHI ESAM 2200, апарат за еспресоID EK000206933

DE LONGHI ESAM 2200, апарат за еспресоID: EK000206933

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
24.580 ден

DE LONGHI ESAM 2200 Димензии: 28.5×37.5×36 Тежина: 10kg Волтажа/фреквенција: 220/240~50/60 Влезна моќ: 1450W Гаранција 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

DE LONGHI EC 151.B, апарат за еспресо. Карактеристики:Cappuccino System, Користи мелено кафе или во зрна, Две шољи кафе со едно варење, Тивка мелница со 13 подесувања, Подесување на квантитет на кафе, Подесување на квантитет на вода, Електронска контрола на температура, Подесувачки диспензер за кафе за различни големини на чаши, Автоматско исклучување, Индикатор за ниско ниво на вода или кафе, Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри, Програми за прочистување од каменец, Подесувач на пареа, Електронски термостат за пареа и кафе, Функција за заштеда на енергија, Stand-by функција, Димензии (ШxДxВ cm): 28.5×37.5×36, Тежина (Kg): 10, Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60, Влезна моќ (W): 1450, Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200, Притисок (bar): 15, Гаранција 2 години
Моќност на апратот за кафе 1450 W
Притисок на пумпа 15 bar
Капацитет на резервоар за вода 1.8 l
Апарат за две шољи Да
Греење на шоља Не
Автоматско отклонување на каменец Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!