text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
30.999 ден

21.990 ден

  • BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
  • Резолуција: HD 1024x768p
  • Светлина: 4.000 лумени
  • Контраст: 20.000:1
  • Век на траење на лампа: 15.000 часа
  • Бренд: Benq

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024