text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
9 пронајдени производи
VIVAX COOL R DESIGN 3,5kW R32 RED, инвертер клима уред
VIVAX COOL R DESIGN 3,5kW R32 RED, инвертер клима уред
34.110  ден
22.990  ден
 • A++/A+ енергетска ефикасност,
 • до -20C инвертер уред,
 • Капацитет на греење 3,81kW,
 • Греач на кондензатор и компресор,
 • Намена до 40m2 простор

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор
VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор
19.999  ден
VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор. Телевизорите ги задоволуваат очекувањата на потрошувачите со нивните одлични перформанси софтверски и хардверски(слика, звучници и целосн...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

GORENJE WP703, машина за перење
GORENJE WP703, машина за перење
19.390  ден
16.999  ден
 • Капацитет 7 kg,
 • Број на вртежи 1000 rpm,
 • Број на програми 16,
 • Енергетска класа A+++,
 • Гаранција 60 месеци

Гаранција: 5 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + сет од 9 капсули
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + сет од 9 капсули
6.990  ден
5.990  ден
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + гратис 9 капсули / Гаранција од 18 месеци / дополнителни 16 капсули со различно кафе за само 375ден. / Бесплатна достава низ цел Македонија

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

VIVAX ледомат IM-123B црна боја
VIVAX ледомат IM-123B црна боја
8.999  ден
6.999  ден
VIVAX ледомат IM-123B е еден од најпосакуваните уреди во текот на летните горештини. Може да се изберете големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи). Капацитет на садот за вода 2,...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

AGRINA 43p бензиска косилка за трева
AGRINA 43p бензиска косилка за трева
12.705  ден
8.199  ден
Agrina e италијански "budget" бренд со 3 години гаранција  и овластен сервисер Синпекс - Битола. Повеќе инфо за производот може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на 02 3202 900. 

Гаранција: 3 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
4.590  ден
3.990  ден
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер. Карактеристики: 1.000W, 20.000 вртежи во минута, Гаранција 24 месеци.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H
Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H
6.900  ден
3.999  ден
Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H - Произведени во Република Чешка. На залиха следните датуми на производство: 46недела 2019 Год. и 02 недела 2020Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

ROTO рачна мелница за грозје
ROTO рачна мелница за грозје
5.590  ден
3.990  ден
ROTO рачна мелница за грозје. Капацитет до 500 kg/h, димензии: 670 х 410 х 380mm. Шифра 1068

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020