text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME HD-1600FT фен за коса
VIVAX HOME HD-1600FT фен за коса

899 ден

 Краток опис:

  • Моќност [W]: 1600
  • Останато: 2 брзинина дифузер, заштита од прегревање
  • Боја: кремава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024