text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE Самостоен комбиниран ладилник NRK619EABXL4
GORENJE Самостоен комбиниран ладилник NRK619EABXL4

34.990 ден

  • Бренд: Gorenje
  • Енергетска класа: E
  • Поставување на производот: Самостоечки
  • Начин на ладење: No Frost
  • Висина: 185 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024