text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалкаIDEK000079848
2.999  ден
Цена
2.500  ден
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка. Моќност: 2000W, Топлинска моќност: 1000W, 2000W, Индивидуални копчиња за регулација, 3 функции ладно, топло, вентилатор, Заштита на мотор од прегрејување, Далечинско,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка. Моќност: 2000W, Топлинска моќност: 1000W, 2000W, Индивидуални копчиња за регулација, 3 функции ладно, топло, вентилатор, Заштита на мотор од прегрејување, Далечинско, Тајмер, Подесување на тајмерот: до 7.5h, Индикатор на статус за ладно, топло, и Stand by. PTC (керамика) грејач, Монтажа на ѕид, Димензии на кутијата:260x57 x170. Гаранција 24 месеци.