text.skipToContent text.skipToNavigation

Acer A514-54-55L0 (i5-1135G7/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Win10 Home), Charcoal Black, NX.A27EX.003 лаптопID EK000398185

Acer A514-54-55L0 (i5-1135G7/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Win10 Home), Charcoal Black, NX.A27EX.003 лаптопID: EK000398185

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

51.753 ден

Цена
43.990 ден

Acer A514-54-55L0 Charcoal Black, NX.A27EX.003 лаптоп Intel i5-1135G7 процесор 8GB RAM меморија SSD 512GB диск Windows 10 Home 14" FullHD IPS  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Acer A514-54-55L0 (i5-1135G7/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Win10 Home), Charcoal Black, NX.A27EX.003 лаптоп

Технички карактеристики:

Acer A514-54-55L0, NX.A27EX.003, процесор Intel Core i5-1135G7, 2,40 GHz/Max 4.2MHz, Core 4, RAM меморија 8GB DDR4, екран 14" FullHD 1920x1080, 512GB M.2 SSD, Windows 10 Home оперативен систем, графичка карта Iris Xe Graphics, стерео звучници, веб камера, 802.11ac, Bluetooth 4.2, Gigabit Ethernet, 2x USB 2.0, USB 3.1, HDMI, тежина 1.7kg, боја Charcoal Black, гаранција 24 месеци на физички лица / 12 месеци на правни лица.

 

  14" fullHD екран
  Intel Core i5-1135G7 процесор со работен такт од 2,40Ghz 
  8GB RAM меморија
  Брз PCIe NVMe SSD со капацитет од 512GB
  Графичка карта Iris Xe Graphics
  Инсталиран Windows 10 Home оперативен систем
  Li-Ion батерија, 3-ќелијска, овозможува до 10 часа непрекинато работење
тип на производ Лаптопи
Гаранција 2 год.
Бренд Acer
големина на екран 14 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I5
Модел на процесор Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB)
Брзина на процесор 2.4 GHz
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 512 GB
посебна графичка картица Не
Модел на графичка карта Intel
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!