text.skipToContent text.skipToNavigation

Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптопID EK000412705

Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптопID: EK000412705

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

29.999 ден

Цена
17.990 ден

Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold лаптоп 14" fullHD IPS екран Intel Pentium Silver N5030U процесор 8GB RAM меморија SSD 256GB PCIe NVMe диск  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.04.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бидете достапни секаде со ACER SWIFT лаптопите
Осигурајте си непречено и долготрајно користење благодарение на 3-ќелијската батерија и до 12 часа. Intel Pentium Silver 4-јадрен процесор како и 8GB RAM меморија ќе ви овозмоожи брзина и непречено работење а тенкото и лено куќиште ви го праби лаптопот мобилен и лесно можете да го сместите во вашиот ранец или ташна. 


Кратки технички спецификации:

Acer Swift 1 SF114-33-P629 (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп NX.HYNEX.006, процесор Intel Pentium Silver N5030U, 1,10 GHz, Core 4, RAM меморија од 8GB, екран 14" FHD IPS (1920x1080), SSD диск 256GB PCIe NVMe, интегрирана графичка карта UHD Graphics 605, оперативен систем Linux, веб камера, 802.11ax, Bluetooth 5.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 3.2, USB 3.1 Type-C, Fingerprint, тежина 1,30 kg, Боја Gold, Гаранција 24 месеци за физички лица / 12 месеци за правни лица.

 

  14" fullHD IPS екран
  Intel Pentium Silver N5030U процесор со работен такт од 1,10Ghz 
  8GB RAM меморија
  Брз PCIe NVMe SSD со капацитет од 256GB
  Графичка карта UHD Graphics 605
  Оперативен систем Linux
  Li-Ion батерија, 3-ќелијска, овозможува до 12 часа непрекинато работење
тип на производ Лаптопи
Гаранција 2 год.
Бренд Acer
големина на екран 14 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Pentium
Модел на процесор Intel Pentium Silver N5030U, 1,10 GHz, Core 4
Брзина на процесор 1.1 GHz
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 256 GB
посебна графичка картица Не
Модел на графичка карта Intel
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!